Wojciech Bazan – adwokat wyspecjalizowany w arbitrażu

prawo

 

Prowadzenie biznesu niestety niejednokrotnie prowadzi do powstawania sytuacji spornych. Dotyczy to najczęściej kontrahentów prywatnych, niestety zdarzyć się może także w przypadku współpracy z instytucjami państwowymi. Często są to problemy wyjątkowo skomplikowane, które wymagają zaangażowania międzynarodowych trybunałów arbitrażowych. Bez solidnego wsparcia prawniczego nie ma co liczyć na pozytywne rozstrzygnięcie. Warto wiedzieć więc, do kogo się zwrócić w najtrudniejszych przypadkach tego typu.

Należyte wykształcenie jako fundament

Nie wystarczy studiować prawa na dowolnej uczelni, aby zostać ekspertem w dziedzinach, takich jak:

  • postępowanie sądowe i arbitrażowe,
  • prawo infrastruktury i budownictwa,
  • prawo zamówień publicznych.

Trzeba wykazać się motywacją i pasją, które pozwolą zdobyć dyplom na prestiżowej uczelni, a następnie zrobić aplikację w najbardziej wymagającej izbie adwokackiej. Tym właśnie może się pochwalić  prawnik Wojciech Bazan (https://jdp-law.pl/o-kancelarii/?t=wojciech-bazan), który studia prawnicze skończył na UJ, a aplikację odbył w Warszawskiej Izbie Adwokackiej.

Bezcenne doświadczenie w skomplikowanych sprawach

Podwaliny teoretyczne to jednak dopiero przyczynek do kariery eksperckiej. Jedynie najbardziej ambitni i obyci z prawem specjaliści są w stanie mierzyć się ze sporami, w które zaangażowane są gigantyczne przedsiębiorstwa.

prawo

Zawodowe doświadczenie adwokata Wojciecha Bazana jest pod tym względem imponujące. Obejmuje przypadki, które dotyczą najnowszych technologii, spółek giełdowych i wielomilionowych przedsięwzięć. W tym sprawy medialne, którymi żywo interesuje się opinia publiczna.