Profesjonalne transfery lotniskowe w Krakowie – na czym polegają?

transfery lotniskowe

Transfery lotniskowe to usługa wykonywana przez firmę, która ma ugruntowaną pozycję na rynku usług turystycznych, na którym jest obecna od wielu lat. Oferuje wysoką jakość usług za rozsądną cenę. Kierowcy są uprzejmi, punktualni i zadbani. Są w stanie zrealizować każde zlecenie transportowe na i z lotniska.

Dlaczego warto wybierać transfery lotniskowe zamiast taksówek?

Transfery lotniskowe to szeroki wachlarz usług dodatkowych, które mają na celu uczynić Państwa pobyt w mieście bardziej komfortowym: transport z/na dworzec kolejowy, do hoteli i centrów biznesowych, na imprezy towarzyskie i prywatne, a także inne różne działania.

Jeśli chodzi o transfery lotniskowe Kraków posiada nowoczesne samochody i flotę, która jest nowoczesna, komfortowa i składa się z aut różnej klasy – minivanów, minibusów oraz pojazdów nawet 50-osobowych (busy). Zapewniają też transport limuzyną lub autokarem, które są dostosowane do Państwa potrzeb. Mogą Państwo również zamówić samochód dostawczy z kierowcą, który będzie do Państwa dyspozycji podczas całej podróży.

Transfery lotniskowe Kraków mają mnóstwo zalet

lotnisko

Jeśli chodzi o Transfery lotniskowe w Krakowie firma 4transfer.pl gwarantuje punktualność i niezawodność  usług o dowolnym stopniu skomplikowania. Jest także otwarta na wszelkiego rodzaju współpracę z firmami i osobami prywatnymi, które wymagają wysokiej jakości usług w rozsądnych cenach.

Samochody są wyposażone w klimatyzację, Bluetooth i Wi-Fi. Ponadto, wszystkie auta są regularnie serwisowane przez specjalistów i zawsze są wyposażone w nowe urządzenia bezpieczeństwa.