Gry tematyczne a tworzenie zespołu

impreza

 

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że atmosfera w firmie ma olbrzymi wpływ na wykonywanie obowiązków przez pracowników. Zintegrowany pracownik będzie chętnie przychodził do pracy i dawał z siebie więcej niż ten niezintegrowany. Dodatkowo taka integracja wpływa na poczucie przywiązania pracownika do firmy, co też pozytywnie wpływa na zewnętrzne postrzeganie firmy.

Gra tematyczna – zaskakująca zabawa integracyjna

Twórcy gier doskonale wiedzą o tym, że tego typu gry tematyczne muszą dawać frajdę osobom grającym, a efekt ten da się osiągnąć tylko wtedy gdy gra jest odpowiednio dobrana do jej uczestników. Warto więc skorzystać z usług sprawdzonych firm eventowych. Specjalista lub specjaliści biorący czynny udział w procesie tworzenia danej gry, starają się by dana gra, była powiązana z branżą firmy i dostosowana do wieku jej uczestników. Dodatkowo gra integracyjna organizowana przez agencję będzie doskonałym elementem zaskoczenia, bo nikt z pracowników nie będzie brał udziału podczas jej tworzenia.

gra tematyczna

Event integracyjny

Podczas takiej integracji pracownicy powinni poczuć się swobodnie i chociaż na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach związanych z pracą. Jeśli jest taka możliwość, warto by taka integracja zawierała coś więcej niż tylko grę tematyczną. Można to doskonale połączyć ze wspólnym jednodniowym wyjazdem, na którym miałaby miejsce wspólna podróż zwiedzanie nowego miejsca czy spożywanie posiłków. Całość natomiast powinna być zakończona wspólną imprezą w formie potańcówki lub karaoke.