Zastosowania kasetki na pieniądze

kasetka na pieniądze

Każda posiada przedmioty, jak dokumenty lub biżuteria oraz pieniądze, które powinny być odpowiednio zabezpieczone przed kradzieżą lub przed kontaktem z osobami trzecimi. Jak więc zabezpieczyć swoje dobra?

Odpowiednia kasetka

Na rynku dostępne są kasetki na pieniądze, w których w praktyce możemy trzymać mniejsze dokumenty, jak dowód, paszport oraz biżuterię. Dzięki niewielkiemu gabarytowi, którym charakteryzuje się kasetka możemy ją umieścić w zamykanej na kluczyk szafce, biurku. Dzięki temu dobra będą podwójne zabezpieczone. Poprzez zamkniętą na zamek kasetkę, jak i zamykaną szafkę.

Zalety kasetki

Kasetka na pieniądze do doskonała alternatywa dla sejfów. Chociaż nie może zagwarantować tak wysokiego poziomu bezpieczeństwa to jest wystarczająca, aby ochronić nasze rzeczy przed osobami trzecimi. Dużą zaletą pojemnika jest jego niska cena.

Koszt kasetki w sklepie Biurfan waha się od kilkudziesięciu do dwustu złotych. Kolejnym atutem, jaki posiada jest niewielka waga. Klasyczna kasetka waży od 1 do 4 kg, dzięki czemu możemy ją wraz z zawartością bezproblemowo i bezpiecznie przenieść.

Dla kogo?

Pojemniki sprawdzą się w wielu sytuacjach. Chociaż najczęściej są wykorzystywane w przedsiębiorstwach, to sprawdzą się równie dobrze w użytku domowym. W kasetce można trzymać biżuterię, pieniądze na czarną godzinę lub trzymać w niej wartościowe rzeczy, kiedy w domu znajdują się osoby trzecie. Kasetka w domu może być też miejscem, w którym dzieci trzymają swoje wartościowe rzeczy.